Lituanistinis mokymas

Jei gyvenate užsienyje ir ieškote būdo, kaip sudominti ir paskatinti savo vaikus mokytis lietuvių kalbos ir apie Lietuvą – kviečiame lituanistinio mokymo dalykų mokytis Karalienės Mortos mokykloje.

Užsiregistruokite individualiam pokalbiui, kurio metu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Kas yra lituanistinis mokymas?

Lituanistinis ugdymas mokyklinio amžiaus vaikams

KO MOKOME?

• Lituanistinio mokymo dalykus pradinėje mokykloje (1-4 klasėse) sudaro lietuvių kalba ir pasaulio pažinimas.
  • Pagrindinėje mokykloje (5-7 klasėse) mokome lietuvių kalbos, Lietuvos istorijos bei Lietuvos geografijos (nuo 6 klasės).

Karalienės Mortos mokyklos lituanistinis ugdymas atitinka Bendruosiuose ugdymo planuose numatytas konkrečios klasės ugdymo programas.

KAIP MOKOME?

Mokytojas su 1-7 klasių mokiniais nuotolinėse pamokose susitinka du kartus per savaitę po 90 minučių (dvi sujungtos pamokos): darbo dieną po pamokų ir šeštadienį ryte. Pamokose dalyvauja iki 12 vaikų, tad vaikai turi galimybę susirasti lietuviškai kalbančių draugų. Papildomai vaikai mokosi savarankiškai pagal mokytojų parengtas užduotis.

Pagal unikalią programą paruoštas ir nuolatos tobulinamas lituanistinis ugdymas vaikus moko įtraukiai, be vadovėlių ir pratybų, pagal profesionalių mokytojų specialiai parengtą medžiagą.

Kaina

Lituanistinio ugdymo kaina pradinėje ir pagrindinėje mokykloje mėnesiui (2023/2024 mokslo metams, mokama 10 įmokų per metus) – 215 eurų/mėn.

Ką reikėtų žinoti?
Kas gali mokytis lituanistinio mokymo dalykų Karalienės Mortos mokykloje?

Lituanistinio mokymo dalykų gali mokytis užsienyje gyvenantys vaikai, lankantys mokyklą (1-7 klasę) šalyje, kurioje gyvena, tačiau norintys mokytis lietuvių kalbos ir apie Lietuvą. Dirbame pagal bendrąsias lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, Lietuvos istorijos bei Lietuvos geografijos programas.

Kaip vyksta mokinio priėmimas mokytis lituanistinio mokymo dalykų Karalienės Mortos mokykloje?

Jei norite pasirinkti lituanistinį mokymą, užpildykite registracijos anketą: karalienesmortosmokykla.lt/registracija. Susisieksime su Jūsų šeima ir pakviesime į individualų pokalbį. Po pokalbio kviesime vaiką atlikti akademinių gebėjimų testą, kad galėtume geriausiai pasiruošti mokinio atėjimui. Kai nuspręsite lankyti Karalienės Mortos lituanistinę mokyklą, kviesime pasirašyti ugdymo sutartį.

Kokių priemonių reikia vaikui mokantis lituanistinių dalykų nuotoliniu būdu?

Tėvai turi pasirūpinti, kad mokinys turėtų visus nuotoliniam ugdymui(si) reikalingus informacinių technologijų įrenginius (kompiuterį su ausinėmis, mikrofonu, vaizdo kamera, dokumentų spausdintuvą bei skaitytuvą ir kt.) su juose įdiegta programine įranga (Microsoft Teams, Microsoft One Note nuotolinio mokymo aplinkos platformas), o taip pat tinkamo greičio (ne mažiau kaip 10 Mb/s) interneto ryšį.

Kokios nuolaidos galioja broliams ir seserims?

Jei lituanistinę mokyklą lanko du ar daugiau brolių ar seserų, taikomos nuolaidos:

• antram vaikui – 10%;
  • trečiam ir visiems kitiems vaikams – 15%.

Viktorija Gubystaitė,

Lituanistinio ugdymo padalinio vadovė

viktorija.gubystaite@kmmokykla.lt

+37066716988

Kviečiu užsiregistruoti pokalbiui ir aptarti visus klausimus apie lituanistinį ugdymą Karalienės Mortos mokykloje.