Vasaros stovyklos
6-11 m. vaikams

Kviečiame į dienos stovyklas Karalienės Mortos mokykloje Vilniuje, kur su vaikais laiką leis ilgamečiai mūsų mokyklos mokytojai bei patyrę stovyklų vadovai.

Vaikų laukia daug laiko gryname ore, įkvepianti aplinka, kūrybinės erdvės, didžiulė aptverta teritorija, puikus stadionas, didelė sporto salė ir gausus sportinis inventorius.

Šią vasarą galite rinktis net iš 4 skirtingų stovyklų ir 7 pamainų.

SPORTO STOVYKLA
liepos 1-5 d. ir liepos 8-12 d.

Mokyklos treneris ir Vikingų būrelio vadovas Deividas kviečia į visiškai patrakusią sporto ir žaidimų stovyklą! Čia lauks išmuštuko čempionatas, strateginiai orientaciniai žaidimai, baudinių turnyras ir net vandens mūšiai. Be kasdienių sporto iššūkių dar analizuosime profesionalaus sporto naujienas bei kursime svajonių sportinės aprangos eskizus.

Šie metai – olimpiniai, tad išbandysime olimpines sporto šakas ir susipažinsime su olimpiados organizavimo procesais. Pažadame linksmas pramogas, naujus draugus bei įtvirtintus sportinius įgūdžius!

KELIAUTOJŲ STOVYKLA
liepos 1-5 d. ir liepos 8-12 d.

Mokytojos Deimantė ir Miglė kviečia jaunuosius kelionių entuziastus į nepamirštamą vasaros nuotykį – keliautojų stovyklą. Ši stovykla skirta vaikams, kurie mėgsta keliauti, tyrinėti ir atrasti naujus dalykus.

Visą savaitę stovyklos dalyviai vyks į ekskursijas po Vilnių, pažins miesto istoriją, kultūrą, architektūrą. Stovyklos programa kupina įvairių veiklų, skatinančių kūrybiškumą, draugystę ir žingeidumą. Vaikai lankysis įdomiausiose Vilniaus vietose, muziejuose, dalyvaus įvairiuose užsiėmimuose, susijusiuose su kelionėmis, mokysis savarankiškai pakuotis būtinus daiktus, sulauks įdomių svečių – kelionių profesionalų.

Stovykloje vyks ir kūrybinės dirbtuvės, kuriose vaikai galės išreikšti savo kelionių svajones. Pažadame smagiai praleistą vasaros laiką, praplėstą akiratį, naujas pažintis ir pakurstytą meilę kelionėms bei Vilniui. Tai puiki galimybė išnaudoti vasarą aktyviai ir prasmingai!

KŪRYBOS STOVYKLA
liepos 15-19 d.

Kviečiame į meninį-kūrybinį nuotykį – vasaros „Kūrybos” stovyklą. Čia jūsų vaiko lauks muzikos ir rankdarbių eksperimentai: dainuosime, grosime, piešime, kursime ir improvizuosime. Na, o naujas patirtis vainikuos išvyka į miestą, kurioje vaikai patirs naujų įspūdžių muzikuodami ir kurdami netradicinėse erdvėse.

Aktyvias, kūrybiškas, smagias ir įtraukiančias veiklas ves patyrusios mokytojos – Sandra ir Dalia. Jos atskleis ne tik menų paslaptis, bet ir padės smagiai leistis į nuotykius ir žaidimus kieme. Labai laukiame visų, norinčių prisijungti prie vasariškai žaismingos, spalvingos ir skambios kūrybiškumo stovyklos, kurioje vaikų laukia:

• kūrybinės dirbtuvės (žygis gamtoje su meninėmis instaliacijomis);
  • ritmo sesijos (mėnulio būgnai ir perkusiniai instrumentai);
  • ritminė judesio improvizacija;
  • dainavimo sesijos;
  • papuošalų ir žaidybinių priemonių kūrimas;
  • išvyka į parką ir koncertas.
ATRADIMŲ STOVYKLA
liepos 15-19 d. ir liepos 22-26 d.

Tai tikra vasaros eksperimentų ir tyrinėjimų fiesta, kur kiekvienas taps mokslininku ir tyrinėtoju. Atliksime įvairias veiklas, skatinsime viską išbandyti, liesti, tyrinėti ir pažinti. Klysime ir mokysimės iš klaidų, klaidas priimsime kaip proceso dalį, nes jos skatina padaryti didžius atradimus. Kasdien su Karalienės Mortos mokyklos mokytojomis Agne ir Aušra smagiai gilinsime gamtos mokslų žinias.

Vaikų lauks įvairios veiklos:

• Mažojo mokslininko laboratorija. Kasdien eksperimentuosime.
  • Gamtos detektyvų laikas. Kasdien stebėsime mus supančią gamtą, tyrinėsime, atliksime įtraukiančias veiklas.
  • Žaidimai ir atradimai. Laisvu laiku skatinsime atrasti ir išbandyti naujus judriuosius ir ramiuosius žaidimus.

Stovyklos metu elgsimės išmintingai, pasitelksime vaizduotę ir kūrybiškumą. Stovykla skirta vaikams, kurie mėgsta mokytis ne tik klausydami, bet ir stebėdami, lytėdami bei tyrinėdami. Kviečiame vaikus nustebinti tiek save, tiek kitus. Laukiame Jūsų!

Praktinė informacija

KAINA: Vienos stovyklos pamaina – 249 Eur.

TRUKMĖ: Vienos stovyklos trukmė – 5 dienos, nuo 08.30 iki 17.30 val.

VIETA: Karalienės Mortos mokykla, Lukšinės g. 29, Vilnius.

MAITINIMAS: 2 kartus per dieną. Maistas gaminamas vietoje. Rekomenduojame atsinešti priešpiečių užkandį.

Monika Šimkienė
Neformalaus ugdymo koordinatorė