KMM vadovų komanda Vienoje, Erasmus+ Inkubatoriaus kursuose
2024.05.21

Dar viena Erasmus+ kelionė – Vilniaus ir Kauno KMM vadovių komanda lankėsi Vienoje, Erasmus Inkubatoriaus kursuose.

Drauge su patyrusiais Erasmus projektų koordinatoriais vadovės čia mokėsi, kaip sėkmingai kurti ir įgyvendinti tarptautinius projektus savo mokyklose, dalinosi geriausiomis ugdymo ir projektinių veiklų patirtimis.

Pokalbių temos, kuriomis kolegos diskutavo – labai įvairios: nuo tvarios mados iki skaitmeninių kompetencijų, nuo Europos Sąjungos vertybių ir integracijos iki socialinio cirko kūrimo.

Po savaitės kūrybinio mąstymo ir produktyvių diskusijų, mokyklos komanda namo parsivežė projektų prototipus, suplanuotus bendrus renginius, idėjas ir patirtis, kurios sukurs daugiau galimybių mūsų bendruomenei.

2024.05.21 Erasmus+