Karalienės Mortos mokyklos stipendija

Stipendijos gali pakeisti jaunų žmonių gyvenimą. Todėl kviečiame gabius, talentingus, motyvuotus vaikus ir jaunuolius, kurių šeimos negali mokėti už mokslą pilnos sumos, dalyvauti atrankoje Karalienės Mortos mokyklos stipendijai gauti.

Norime, kad kuo daugiau mokinių turėtų galimybę mokytis vienoje pažangiausių ir moderniausių mokyklų Lietuvoje, pagal pasaulyje pripažintas ugdymo programas, ir įgytų visapusį išsilavinimą.

Atranka į stipendijų programą vyksta iki rugpjūčio 4 d., joje gali dalyvauti 1-11 kl. mokiniai. Vietų skaičius ribotas, todėl sutartys bus pasirašomos su pirmaisiais kandidatavusiais ir kriterijus atitinkančiais mokiniais.

Matydami mūsų stipendininkų pasiekimus, esame tikri – ugdydami drąsias, tvirtas, kūrybingas, jautrias ir pagarbias asmenybes, kasdien keičiame Lietuvą.

Karalienės Mortos mokyklos stipendijos skyrimas 2024–2025 mokslo metams

KMM stipendijos suteikimas reiškia, kad už mokinio ugdymą bus skaičiuojamas fiksuotas ugdymo mokestis – 120 eurų per mėnesį (10 mokėjimų per metus) ir nebus taikomas stojimo mokestis.

KAS GALI KANDIDATUOTI?

1. Mokiniai, motyvuotai siekiantys visapusio išsilavinimo ir neturintys galimybės pilnai mokėti už ugdymą Karalienės Mortos mokykloje.
  2. Būsimi 1-11 klasių mokiniai (Vilniuje), 1-10 klasių mokiniai (Kaune).
  3. Būsimi 5-11 klasių mokiniai, kurių bendras paskutinių metų pažymių vidurkis ne žemesnis nei 9 balai ir žemiausias kiekvieno dalyko balas ne žemesnis nei 8 balai.
  4. Motyvuoti ir gabūs 1-4 klasių mokiniai.
  5. Šeima, kuri finansiškai neišgali mokėti už vaiko ugdymą KMM pilnos sumos.
  6. Šeima, kuriai yra artimos KMM vertybės ir kuri yra pasiruošusi būti mokyklos ambasadore.

ATRANKOS ETAPAI

1. Registracijos anketos užpildymas: https://karalienesmortosmokykla.lt/kandidatuok-stipendijai/
  2. Dokumentų pateikimas (mokinio pasiekimų vertinimas ir charakteristika, šeimos pajamų deklaracija).
  3. Bendrųjų gebėjimų vertinimo testas.
  4. Šeimos pokalbis su mokyklos vadovu (-e).

Atranka į stipendijų programą vyksta iki rugpjūčio 4 d. Vietų skaičius ribotas, todėl sutartys pasirašomos su pirmaisiais kandidatavusiais ir kriterijus atitinkančiais mokiniais.

Stipendija suteikiama vieneriems mokslo metams ir gali būti pratęsiama, atsižvelgiant į mokinio metinius rezultatus.

Konkretų moksleivių skaičių, kuriems bus suteikiama stipendija, KMM nustato savo nuožiūra. Bendrųjų gebėjimų vertinimo testo/susitikimo rezultatai nekomentuojami. KMM komisija apie priimtus sprendimus tėvus/globėjus informuos tik asmeniškai el. paštu.

Daugiau informacijos: jolanta.labanauskiene@kmmokykla.lt