Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Registracija
Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Vilnius
Kaunas
Sąžiningesnis pasaulis prasideda nuo mūsų pačių
2021.01.04
Karalienės Mortos mokykla
Atgal

Prisijungėme prie skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“- sąžiningo veikimo versle ir visuomenėje principus turime ugdyti nuo pat mažumės. 

 „Baltoji banga“ skatina skaidrų, tvarų ir patikimą verslą. Iniciatyva vienija įmones, kurios, visų pirma įsipareigoja vadovautis LR įstatymais ir mokėti visus numatytus mokesčius, skaidriai atsiskaityti su savo darbuotojais, sąžiningai dalyvauti viešuosiuose pirkimuose. Natūralu, kad tai mažiausi etiško verslo reikalavimai, todėl įmonės skatinamos siekti daugau ir savo pavyzdžiu kurti pokytį Lietuvos verslo kultūroje.

„Džiaugiuosi, kad Lietuvoje turime Baltąją bangą – iniciatyvą, kuri skatina skaidrų, tvarų ir patikimą verslą!  Mes, Vaikystės Sodas ir Karalienės Mortos mokykla, sukūrėme vieningą, gilią, nuoseklią ugdymo sistemą, kuri padeda vaikui ir šeimai augti nuo kūdikystės iki universiteto ir tapti išsilavinusiomis, drąsiomis, tvirtomis, jautriomis, kūrybingomis ir pagarbiomis asmenybėmis,” – sako „Vaikystės Sodas“ ir Karalienės Mortos mokyklos direktorė Jurga Busilienė. – „Tikime, kad geresnis ir sąžiningesnis pasaulis prasideda nuo mūsų pačių,  tad nuo mūsų pirmojo darželio įkūrimo 2010 metais vadovaujamės tik etiško verslo principais – mūsų veikla yra sąžininga, skaidri, kuriame atsakingą ir pagarbų santykį su vaikais, šeimomis, darbuotojais, partneriais, valstybe, pasauliu, su visa aplinka.”

Mums svarbu ir artima tai, apie ką kalba iniciatyva „Baltoji banga”, džiaugiamės tapę skaidrios ir atsakingos verslo bendruomenės dalimi ir tikime, kad visi kartu galime daugiau – didesnė banga turi daugiau galios!

 

Karalienės Mortos mokykla
Atgal