Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Registracija
Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Vilnius
Kaunas
Kviečiame į dienos stovyklas Vilniuje
2023.04.26
Karalienės Mortos mokykla
Atgal

Registracija į stovyklas: https://forms.office.com/e/VkRgCgZEK2

Kūrybos stovykla „Sukurk vasarą!”, liepos 10-14 d.  
Stovykloje dainuosime, grosime, piešime, kursime ir improvizuosime, o kūrybingą savaitę vainikuos išvyka į miestą bei pasirodymas. Neabejojame, kad spalvinga ir skambi kūrybiškumo fiesta paliks neišdildomus įspūdžius!  
  
Sporto stovykla „Pagauk vasarą!”, liepos 10-14 d. ir liepos 17-21 d.  
Patrakusioje sporto ir žaidimų stovykloje išbandysime įvairias sporto šakas, žaisime ir šėliosime kieme. Pažadame linksmas pramogas, naujus draugus bei sportinius įgūdžius. Beveik visą laiką leisime lauke ir mėgausimės vasara pilnais plaučiais!    
  
Nuotykių stovykla „Atrask vasarą!”, liepos 24-28 d.  
Ši stovykla – tai nuotykių, atradimų ir naujų iššūkių laikas. Leisimės į orientacinį žygį, žaisime, tyrinėsime, išbandysime save viešojo kalbėjimo ir vaidybos srityse, tad turėsime daug progų atrasti geriausias savo savybes ir išmoksime jas atskleisti kitiems.   

VIETA: Karalienės Mortos mokykla, Lukšinės g. 29, Vilnius

LAIKAS: 8:30-17:30 val.

MAITINIMAS: 2 kartus per dieną (rekomenduojame atsinešti
greitą priešpiecių užkandį)

KAINA: 239 EUR.

KILUS KLAUSIMAMS, KREIPKITĖS EL. PAŠTU:
monika.simkiene@kmmokykla.lt

Karalienės Mortos mokykla
Atgal