Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Registracija
Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Vilnius
Kaunas
​ KMM UGDYMO HUB’AS – debatai
2021.03.15
Karalienės Mortos mokykla
Atgal

Ketvirtų klasių mokiniai kiekvienos metų temos metu skaito bendrą knygą. Temai „Lietuvos parašas“ pasirinko lietuvių autorės Vytautės Žilinskaitės knygą „Kelionė į Tandadriką“. Perskaitę knygą surengė bendrus visų ketvirtokų debatus – kiek įžvalgų, kokie argumentai! Vaikai grupėse analizavo šaltojo karo ginklavimosi problemas, santykių susvetimėjimą, kaip valdžia ir įtaka keičia žmogaus pasirinkimus, kaip nauji žodžiai padeda plėsti žodyną, ar ne per vėlai siužeto linijoje prasideda veiksmas. „Mano galvojimo procesas viršija lūkesčius“, – tokia vienos ketvirtokės refleksija.

#KMMmylimiausia

#NuoKūdikystėsIkiUniversiteto

#KMMugdymoHUB

#GalimePaaiškintiKODĖL

Karalienės Mortos mokykla
Atgal