Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Registracija
Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Vilnius
Kaunas
Karalienės Mortos pradinės mokyklos padalinys Vilniaus miesto centre!
2023.01.27
Karalienės Mortos mokykla
Atgal

Vilniuje – nauja pradinė mokykla Gedimino prospekte

Rugsėjo mėnesį Vilniaus Gedimino prospekte atidaromas pradinės mokyklos padalinys, į kurį kviečiami pirmokai.

„Kadangi pradinių klasių poreikis nuolat auga, nuo šių metų rugsėjo atidarome pirmą klasę Karalienės Mortos pradinėje mokykloje centre, kad čia gyvenantiems arba dirbantiems tėvams būtų patogiau. Girdime tiek savo dabartinių šeimų, lankančių „Vaikystės Sodą“, tiek mokslu besidominčių tėvų lūkesčius, todėl norime juos atliepti suteikdami aukščiausius ugdymo standartus atitinkantį ugdymą miesto centre. Pastebime, kad įprastai pradinukus atveža tėvai, vėliau vaikai yra pakankamai savarankiški ir į mokyklą ar iš jos gali vykti patys, tad dar vienas Karalienės Mortos mokyklos padalinys palengvins kelią tėvams, o mums suteiks galimybę ugdyti vaikus pagal tarptautinius ugdymo standartus nuo kūdikystės iki universiteto“, – planais dalijasi Karalienės Mortos mokyklos direktorius Tomas Deržanauskas.

Pasak jo, rudenį į mokyklą kviečiami pirmokai, tačiau jiems augant, didės ir klasių skaičius – planuojama, kad per kelerius metus Gedimino prospekte esantis padalinys taps antraisiais namais beveik šimtui mokinių nuo pirmos iki ketvirtos klasės.

2023 m. rugsėjo mėnesį pirma Karalienės Mortos mokyklos klasė Vilniaus centre bus atidaryta greta „Vaikystės Sodo“ padalinio, adresu Gedimino pr. 34.

Karalienės Mortos mokykla
Atgal