Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Registracija
Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Vilnius
Kaunas
GLOBALUS IŠSILAVINIMAS LIETUVIŠKOJE MOKYKLOJE – gerosios patirtys
2021.01.19
Karalienės Mortos mokykla
Atgal

Vilniaus Karalienės Mortos pagrindinės mokyklos ir gimnazijos užsienio kalbų mokytojos dalinosi savo patirtimi su visos Lietuvos mokytojais, apie tai, kokias geriausias praktikas jie naudoja savo darbe, mokydami užsienio kalbų. Renginys vyko nuotoliniu būdu, jame dalyvavo mokytojai ir administracijos nariai iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Anglų kalbos mokytojos Eglė ir Edita kalbėjo apie imersiją, diferenciaciją ir integraciją per grožinę literatūrą bei interaktyvių užduočių idėjas PowerPoint programoje ir dalinosi praktiniais patarimais, kaip jas sukurti. Vokiečių kalbos mokytojos Ana ir Laura dalinosi PhD. Janfranco Conti kalbų mokymosi metodikos praktinio taikymo vokiečių kalbos pamokoje patarimais bei pristatė pranešimą „Integracija vokiečių kalbos pamokose”. Didžiuojamės savo mokytojomis ir džiaugiamės, kad šios gerosios praktikos yra kasdien taikomos mūsų mokykloje.

#KMMmylimiausia #NuoKūdikystėsIkiUniversiteto #LocalSchoolGlobalEducation

Karalienės Mortos mokykla
Atgal