Stipriname savitumą, ne vienodumą!

Sužinokite, kodėl verta rinktis Karalienės Mortos mokyklą?

Galite mumis pasitikėti. Esame patyrę, veikiame jau 10 metų, turime patikrintą ugdymo sistemą, pasitinkame vaikus nuo vienerių ir palydime iki universiteto.

Suteikiame plačiai pripažįstamą išsilavinimą. Nuo priešmokyklinės klasės integruojame Kembridžo programą, 11-12 kl. ugdome pagal Tarptautinį bakalaureatą. Tokį išsilavinimą vertina Lietuvos bei užsienio universitetai ir darbdaviai.

Ugdome aktyvius piliečius. Didelį dėmesį skiriame lietuvių kalbai, istorijai, socialinėms aktualijoms. Organizuojame susitikimus su menininkais, rašytojais, visuomenės veikėjais. Mūsų mokiniai supranta, kad pilietiškumas yra ne pasas, bet jausmas širdyje.

Mūsų mokiniai nori eiti į mokyklą. Tikime, kad aukšti akademiniai rezultatai neatsiejami nuo motyvacijos, todėl mokymasis yra įdomus ir įtraukiantis – toks, kokio reikia kiekvieno individualiam potencialui išsiskleisti.

Taikome mokslu grįstus ugdymo metodus. Mūsų ugdymo sistema paremta naujausiais edukologijos mokslo atradimais. Domimės naujovėmis, atvežame patirtį iš geriausių pasaulio mokyklų ir prestižinių konferencijų.

Mūsų mokytojai nuolat tobulėja ir yra pozityvūs. Mūsų pedagogai dalyvauja vidinėje mokymų akademijoje „LearnED”, o su vaikais kuria abipuse pagarba paremtą santykį.

Mokomės modernioje aplinkoje. Mokyklos pastatas Vilniuje duris atvėrė 2020 m., čia veikia kūrybiškumo, chemijos ir fizikos laboratorijos, sensorinis kambarys, kalbų centrai, išvystyta sporto infrastruktūra. Kauno mokykla įsikūrusi XIX a. kvartale, raudonų plytų pastate, kuriame istorija dera su modernia ugdymo aplinka.

Užtikriname saugumą. Vilniaus mokykla yra toliau nuo miesto šurmulio – Kalnėnuose, ramioje kaimynystėje. Vaikai mokyklą patogiai pasiekia specialiu autobusu ar viešuoju transportu. Kauno mokykla, įsikūrusi Žemuosiuose Šančiuose, turi erdvų uždarą kiemą ir patogią aplinkinę infrastruktūrą.

Mokome valdyti savo jausmus. Šiandien svarbios ne tik žinios, mūsų mokiniai lavina emocinį intelektą, pažįsta savo ir gerbia kitų jausmus.

Siūlome turiningą popamokinę veiklą. Po pamokų kiekvienas mokinys atras veiklos – nuo vikingų būrelio iki keramikos ar medicinos užsiėmimų.

Auginame globalaus pasaulio piliečius. Privačioje „Karalienės Mortos“ mokykloje jaunąsias asmenybes auginame kaip globalaus pasaulio piliečius. Mūsų mokiniai yra savarankiški ir motyvuoti jauni žmonės, kurie ne tik atkakliai siekia aukštų akademinių rezultatų, tampa atsakingais bendruomenės nariais, bet ir išsiugdo suvokimą, kad mokymasis yra praturtinantis ir visą gyvenimą trunkantis procesas.

Esame pirmieji. Lietuvoje ugdymo procese pirmieji pradėjome taikyti kontekstinį ugdymą ir sistemiškai bei visapusiai ugdome pagal autorinius dr. Austėjos Landsbergienės ugdymo principus. Kviečiame į individualų susitikimą, kurio metu išsamiai atsakysime kodėl verta rinktis Karalienės Mortos mokyklą.

Unikali ugdymo sistema. Mūsų tikslas – kūrybingos, laisvai ir atvirai mąstančios, tvirtos, drąsios, jautrios bei pagarbios ateities asmenybės lavinimas. Unikali mokyklos ugdymo sistema yra praturtinta Kembridžo ir Tarptautinio Bakalaureato programomis.