Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Registracija
Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Vilnius
Kaunas
KMM UGDYMO HUB’AS – viešnia kosmoso biologė Egle Čekanavičiūtė
2021.03.10
Karalienės Mortos mokykla
Atgal

Temą apie kosmosą Jono Vileišio ir Felicijos Bortkevičienės klasių mokiniai užbaigė smagiu, įdomiu, įkvepiančiu pokalbiu su NASA dirbančia kosmoso biologe Egle Čekanavičiūte. Viešnia pasakojo apie pasiruošimą, kuris trunka 6 metus, kosmoso kelionei, savo darbo dieną ir mėgstamiausią veiklą – eksperimentus. Pokalbio metu biologė pabrėžė, kad vienas iš svarbiausių pasiruošimo į kosmosą darbų – gebėjimas bendradarbiauti ir sutarti komandoje. Mokiniai su didžiausiu susidomėjimu klausėsi viešnios pasakojimo, uždavinėjo klausimus, diskutavo.

#KMMmylimiausia

#NuoKūdikystėsIkiUniversiteto

#KMMugdymoHUB

#GalimePaaiškintiKODĖL

Karalienės Mortos mokykla
Atgal