Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Registracija
Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Vilnius
Kaunas
KMM UGDYMO HUB’AS – dienotvarkė
2021.02.02
Karalienės Mortos mokykla
Atgal

Kiekvienam iš mūsų yra svarbu planuoti savo laiką ir susikurti dienos planą. To mokosi ne tik suaugę, bet ir vaikai. Dienotvarkė jiems suteikia saugumo, užtikrintumo jausmą, rutina ir suplanuotas laikas padeda įveikti nežinomybės baimes, skatina savarankiškumą ir atsakomybę, moko pažinti laiką. Priešmokyklinukai temos „Praeitis, ateitis, dabartis“ metu kalbėjo apie laiką, praeitį, dabartį ir ateitį, diskutavo, kokius darbus atlieka ryte, per pietus ir vakare. Temą mokiniai užbaigė sukurdami projektą „Mano dienotvarkė“.

#KMMmylimiausia

#NuoKūdikystėsIkiUniversiteto

#KMMugdymoHUB

#GalimePaaiškintiKODĖL

Karalienės Mortos mokykla
Atgal