Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Registracija
Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Vilnius
Kaunas
GLOBALUS IŠSILAVINIMAS LIETUVIŠKOJE MOKYKLOJE – eksperimentai
2020.12.07
Karalienės Mortos mokykla
Atgal

Labai svarbu ne tik tai, ko mokome vaikus, bet ir kaip tai darome. Ketvirtokai šiuo metu kalba apie įvairias jėgas – gravitacijos, trinties, tamprumo bei pasipriešinimo. Tyrinėjant šiuos klausimus neužtenka tik teorijos, būtinai reikia ir praktinių užduočių. Nors mokomės virtualiai, bet bandyti ir eksperimentuoti galime visur! Priemonės buvo labai paprastos ir tikrai randamos kiekvieno namuose. Ketvirtokai bandė išsiaiškinti, su kokiomis jėgomis susiduria krentantis lygus ir suglamžytas lapas, kodėl vienas krinta lėčiau, o kitas greičiau.
#KMMmylimiausia 
#NuoKūdikystėsIkiUniversiteto 
#LocalSchoolGlobalEducation

Karalienės Mortos mokykla
Atgal