Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Registracija
Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Vilnius
Kaunas
GLOBALUS IŠSILAVINIMAS LIETUVIŠKOJE MOKYKLOJE – Ar žinote, kaip skaityti su vėju?
2020.12.21
Karalienės Mortos mokykla
Atgal

Ar žinote, kaip skaityti su vėju? KMM šeštokai per anglų kalbos pamokas krimto W.Kamkwambos knygą “The Boy Who Harnessed the Wind“ – ne tik skaitė ir analizavo, bet grupėmis rinko medžiagą apie Malavį, kūrė minčių žemėlapius. Galutinius taškus apie tai, kaip vėjas pakinkomas gaminti elektrai jiems sudėjo svečias – inžinierius Tomas Mackus iš Rolls-Royce Jet Engine Factory. Net ir geografijos pamokos persikėlė į Afriką: mokiniai tyrinėjo Malavio žemėlapį, o vėliau kūrė infografikus, kuriuose pagal skirtingus rodiklius lygino Malavį ir Lietuvą. Tikslias savo mokyklos koordinates padėjo surasti pats knygos autorius W.Kamkwamba, atsakęs į mūsų laišką!

Galiausiai vaikai rašė refleksijas, kaip jie galėtų padėti tokiems žmonėms kaip knygos herojus. „Dabar net susimąsčiau, kiek daug menkniekio mes prašome [Kalėdoms], kai yra vaikų, kurie negali net normaliai pavalgyti“. „Aš labai noriu, kai sulauksiu 16 metų tapti UNICEF savanore. Nes ši [organizacija] tikrai labai padeda vaikams ir žmonėms, kuriems reikia pagalbos“.

#KMMmylimiausia

#NuoKūdikystėsIkiUniversiteto

#LocalSchoolGlobalEducation

Karalienės Mortos mokykla
Atgal