Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Registracija
Pasimatuokite mokyklą
Karalienės Mortos mokykla
Vilnius
Kaunas
Dalyvavimas projekte “CREATEskills – Social Learning for STEM in Primary Education”
2018.03.21
Karalienės Mortos mokykla
Atgal

Gruodžio 12 – 15 dienomis projektų vadovė Aurelija Dauginė dalyvavo pirmajame tarptautinio Erasmus+ projekto “CREATEskills – Social Learning for STEM in Primary Education” susitikime, kuris vyko Portugalijoje. Jo metu buvo suderintos partnerių užduotys ir atsakomybės, aptartos projektų vadovų funkcijos, aiškinami finansai ir sutarta, kaip efektyviai komunikuoti viso projekto metu.

Tai dviejų metų trukmės projektas, kurio pagrindinis tikslas sudominti mokinius STEM, įtraukti į ugdymo procesą tėvus ir sukurti reikiamus įrankius pradinių klasių mokytojams.

Projektą sudaro keturi etapai:

*   Sausio mėn. pradėtas mokslinis STEM tyrimas: mokytojų, mokinių ir tėvų poreikių analizė. Šiai daliai vadovaus Murcia Universitetas.

*   Antrasis etapas skirtas gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos platformos mokiniams, mokytojams ir tėvams kūrimui. Šį etapą įgyvendins technologijų įmonės, o projekte dalyvaujančios mokyklos išbandys sukurtus įrankius, kurs turinį ir teiks tobulinimo rekomendacijas.

*   Trečiajame etape Graikijoje bus apmokomi ir sertifikuojami 4 mokytojai iš kiekvienos šalies – partnerės, kurie galės pradėti gerosios praktikos sklaidą Europoje. Šiuo metu taip pat bus kuriama ir tobulinama metodinė medžiaga bei organizuojami STEM renginiai mokiniams ir tėvams.

*   Baigiamasis renginys vyks Lietuvoje. Jo metu bus pristatomi projekto partnerių iš Lietuvos, Ispanijos, Portugalijos ir Graikijos projektinio bendradarbiavimo rezultatai.

Projektą įgyvendina 3 technologijų įmonės (Mentortec, Metis Baltic ir Science View), Murcia Universitetas, Graikijos ugdymo inovacijų centras CDPE Chania, Karalienės Mortos mokykla ir dvi mokyklos (Portugalijos ir Ispanijos).

Karalienės Mortos mokykla
Atgal