KMM VASAROS DIENOS STOVYKLOS!
2021.04.22

Mokslo metams pasibaigus, kviečiame į dienos stovyklas Karalienės Mortos mokykloje!

Išgyvenimo stovykla
„Kaip nepasiklysti gamtoje ir gyvenime”

Amžius: 7-11 metų vaikai.
Data: birželio 27 – liepos 3 d.
Pamainos trukmė: 7 dienos:

• Dienos stovykla pirmadienį – ketvirtadienį 08.00 – 17.30 val.
  • Penktadienį atvykimas 08.00 val. ir dvi nakvynės palapinėse (nuo penktadienio iki sekmadienio).
  • Stovyklos pabaiga sekmadienį 13.00 val.

Maitinimas: darbo dienomis – 2 kartus per dieną, penktadienį ir šeštadienį – 4 kartus per dieną.
Kaina: 390 eurų.

Šioje stovykloje kas rytą pakėlę vėliavą ir sugiedoję himną, pasitiksime vis naują iššūkį ir išmoksime pagrindinių išgyvenimo gamtoje taisyklių:

• planuosime maršrutus,
  • leisimės į tikrus žygius,
  • mokysimės skaityti žemėlapius,
  • sužinosime apie valgomus, nevalgomus bei vaistinius augalus,
  • pažinsime Morzės ir NATO abėcėles,
  • rišime mazgus,
  • mokysimės statyti palapines,
  • įsirengsime stovyklavietę.

Nuo penktadieno iki sekmadienio, saugioje, aptvertoje mokyklos teritorijoje patirsime visus stovyklavimo malonumus ir galėsime praktiškai pritaikyti žinias, įgytas per savaitę.

Stovyklos vadovai: Lietuvos kariuomenės atsargos kapitonas Vaclovas Polučanskas ir birutietė, ilgametė KMM mokytoja Rasa Polučanskė.

Papildoma informacija:

• Visi stovyklautojai bus apdrausti draudimu nuo nelaimingų atsitikimų.
  • Savaitgalio nakvynėms reikia turėti savo palapinę.

REGISTRACIJA

Sporto, lauko žaidimų ir šėlionių stovykla „Pagauk vasarą!”

Amžius: 6-11 metų vaikai.
Data: liepos 11 – 15 d.

Pamainos trukmė: 5 dienos, 08.00 – 17.30 val.
Maitinimas: 2 kartus per dieną (rekomenduojame atsinešti greitą priešpiečių užkandį).
Vieta: Karalienės Mortos mokykla, Lukšinės g. 29, Vilnius.
Kaina: 190 eurų.

Šioje stovykloje laukiame visų, norinčių smagiai ir aktyviai praleisti savaitę gryname ore. Erdvioje mokyklos teritorijoje, naujame stadione bei puikioje sporto salėje išbandysime įvairias sporto šakas, žaisime kiemo žaidimus, šėliosime ir beveik visą laiką leisime lauke. Pažadame linksmas pramogas, naujus draugus, gardų maistą, profesionalius ir draugiškus stovyklos vadovus.

Pagrindinis stovyklos vadovas – Deividas Kibildis, ilgametis krepšinio treneris, Karalienės Mortos mokyklos sporto mokytojas bei patyręs stovyklų vadovas.

Papildoma informacija:

• Didžiulė aptverta teritorija, puikus stadionas, naujai įrengta sporto salė ir gausus sportinis inventorius.
  • Šviežias maistas, gaminamas vietoje.
  • Visi stovyklautojai apdraudžiami draudimu nuo nelaimingų atsitikimų.
  • Stovykloje laukiami visi vaikai: ir aktyviai sportuojantys, ir tie, kurie tiesiog mėgsta smagiai leisti laiką lauke.

REGISTRACIJA