KMM DALINASI
2020.04.03

ŠIANDIEN MOKOMĖS BŪTI KITAIP
Mums visiems bendra, kad kiekvieno mūsų susikurtas gyvenimas pasikeitė, kad teko „sustabdyti” vakarykščius planus, svajones. Saugumas ir pastovumas, kuriais buvome įtikėję, tirpsta, griūna „apsauginės sienos”.
Kaip mes jaučiamės?
Šokas! Neigimas. Subjektyviai atrodo, kad netenkame visko. Savirealizacijos, kolegų, mokinių, draugų, galimybės būti naudingu. Kyla pyktis. Norisi kažką apkaltinti, gal nubausti. Kažkam pasiaiškinti, jog tu esi gyvas, pilnas idėjų, jog šitaip negalima elgtis.
Kuo daugiau prisiimame atsakomybės, tuo greičiau reaguojame stresinėje situacijoje. Nėra kada gedėti. Norisi greičiau veikti.
Nemaža dalis mūsų sukamės neprisėsdami namų biure, kur dirba visa šeimos komanda – kas prie pamokų, kas su draugais linksmai čiauška, kas su klientais, bendradarbiais rimtai darbus planuoja. Esame adaptabilūs!
Natūralu, jog užplūsta psichologinis ir fizinis nuovargis. Tada vienumoje galime išklausyti savo mintis, „burnojimus”, nepasitenkinimą, sutrikimą, desperatišką planavimą. Mes pykstame, o nusiraminus ši energija teikia jėgų ir minčių kurti naujus planus.
Saugokime nuo griaunančio emocijų proveržio savo santykius su vaikais, vyrais, žmonomis, draugais, kolegomis.
Visai gera, kai ryte spėjame visa šeima papusryčiauti, kai darbą galime pradėti iš namų ir nereikia niekur važiuoti. Kokia laimė ir laisvė, kai namuose taika. Nėra taip baisu, jeigu kažkas šiandien ne visas matematikos ar istorijos užduotis atliko teisingai. Šiandien mokomės būti kitaip. Rytoj būsime išmokę šios dienos pamoką.
#KMMdalinasi #KMMmylimiausia